Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DOSOR, ASKAR, 9 st., 1900-tal, enstak i silver, svärtat stål, mässingsinläggningar,
Slitage, enstak gravyr, smärre skador
603482
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här