Dosor och askar

Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOSOR, ASKAR, 9 st., 1900-tal, enstak i silver, svärtat stål, mässingsinläggningar,

Slitage, enstak gravyr, smärre skador

603482

2019-01-04