Italiensk fajans
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, GOLVLAMPA samt BONBONJÄR i glaserad och delvis förgylld fajans, 1900-talets andra hälft, bonbonjär märkt R Capodimonte, Italien, höjder ca 19 till 106 cm
bruksspår, ej funktionstestade
603497
2019-01-20