Italiensk fajans

Italiensk fajans
Italiensk fajans
Italiensk fajans
Italiensk fajans
Italiensk fajans
Italiensk fajans

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, GOLVLAMPA samt BONBONJÄR i glaserad och delvis förgylld fajans, 1900-talets andra hälft, bonbonjär märkt R Capodimonte, Italien, höjder ca 19 till 106 cm

bruksspår, ej funktionstestade

603497

2019-01-20