Kryttyg

Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg
Kryttyg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUTTYG, svenskt, 1800-tal, samt läderpung, kruthorn, hagelpung, kultång, fällkniv, horn, sax, mm. kruthornets längd 19 cm

Slitage och skador

603500

2019-01-03