Lasse Åberg oljemålning

Lasse Åberg oljemålning
Lasse Åberg oljemålning
Lasse Åberg oljemålning
Lasse Åberg oljemålning
Lasse Åberg oljemålning
Lasse Åberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Greedy mice", signerad och daterad Lasse Åberg -88, blandteknik / collage, 66x50 cm

603505

2019-01-01