Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL-ERIK JOHANSSON, soffa, "Böja", Bejra Möbel AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av teak, lösa plymåer i rygg och sits, längd 190 cm
Visst bruksslitage
603507
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här