Carl-Erik Johansson soffa

Carl-Erik Johansson soffa
Carl-Erik Johansson soffa
Carl-Erik Johansson soffa
Carl-Erik Johansson soffa
Carl-Erik Johansson soffa
Carl-Erik Johansson soffa
Carl-Erik Johansson soffa
Carl-Erik Johansson soffa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL-ERIK JOHANSSON, soffa, "Böja", Bejra Möbel AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av teak, lösa plymåer i rygg och sits, längd 190 cm

Visst bruksslitage

603507

2019-01-04