Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, med tre lådor i sargen, mahognyfanér, fotpall klädd i läderimiation, höjd ca 71, 170x73 cm

Bruksslitage, märken, smärre fanérskador, nyckel saknas

603514

2019-01-01