Skrivbord
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, med tre lådor i sargen, mahognyfanér, fotpall klädd i läderimiation, höjd ca 71, 170x73 cm
Bruksslitage, märken, smärre fanérskador, nyckel saknas
603514
2019-01-01