Kakelplattor Delft

Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KAKELPLATTOR, s.k flisor, 6 st., Holland, Delft, 16/1700-tal, ca 13x13 cm

En lagad, nagg och avslag

603528

2019-01-05