Björn Wessman, Landskap med fors

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Landskap med fors, signerad på baksida Björn Wessman, olja på duk, 22x27 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

603533

2019-03-10