Björn Wessman, Landskap med fors
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949): Landskap med fors, signerad på baksida Björn Wessman, olja på duk, 22x27 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
603533
2019-03-10