Gerda Tirén akvarell

Gerda Tirén akvarell
Gerda Tirén akvarell
Gerda Tirén akvarell
Gerda Tirén akvarell

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERDA TIRÉN (1858-1928): "Här är en liten trädgård ...", signerad Gerda Tirén, akvarell/blyerts, ca 59,5x41 cm

Oramad, vikt

603534

2019-01-14