Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
GERDA TIRÉN (1858-1928): "Här är en liten trädgård ...", signerad Gerda Tirén, akvarell/blyerts, ca 59,5x41 cm
Oramad, vikt
603534
2019-01-14