Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): "Hotade hus, Linneplatsen", färglitografi, signerad M Huss W -81, 166/460, bladmått ca 59x75 cm

Ej examinerad ur ram

603541

2019-01-03