Lars Hillersberg färglitografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Fredspriset", 1973, färglitografi, signerad Lars Hillersberg, bladstrl 42x30 cm
Litteratur: Entreprenör och provokatör, sid 144.
Utställd: "Entreprenör och provokatör", Kulturhuset, 2013.
603547
2019-01-05