Lars Hillersberg färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Fredspriset", 1973, färglitografi, signerad Lars Hillersberg, bladstrl 42x30 cm

Litteratur: Entreprenör och provokatör, sid 144.

Utställd: "Entreprenör och provokatör", Kulturhuset, 2013.

603547

2019-01-05