Pierre Olofsson akvatint

Pierre Olofsson akvatint
Pierre Olofsson akvatint
Pierre Olofsson akvatint
Pierre Olofsson akvatint

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), Abstrakt komposition, signerad Olofsson och numrerad 13/40, akvatint, bildstorlek ca 29x22 cm

603549

2019-01-05