Bertil Bull Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BULL l HEDLUND (1893-1950): Kustmotiv med brygga, signerad B Bull Hedlund, olja på pannå, ca 48X60

603550

2019-01-10