David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): Skogsmotiv, signerad D Wallin, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 13x18 cm

603551

2019-01-10