Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): Skogsmotiv, signerad D Wallin, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 13x18 cm
603551
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här