Paul Delvaux litografi

Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL DELVAUX, (1897-1994): "La Forêt", numrerad, 177/500, samt datumsignerad i plåten "6-71", litografi, bladmått ca 44x31 cm

Ej examinerad ur ram

603552

2019-01-03