Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL DELVAUX, (1897-1994): "La Forêt", numrerad, 177/500, samt datumsignerad i plåten "6-71", litografi, bladmått ca 44x31 cm
Ej examinerad ur ram
603552
2019-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här