Pierre Olofsson etsning

Pierre Olofsson etsning
Pierre Olofsson etsning
Pierre Olofsson etsning
Pierre Olofsson etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), Abstrakt komposition, signerad Olofsson, numrerad 33/150, etsning, bildstorlek ca 30x24,5 cm

603553

2019-01-05