Sixten Lundbohm, Vid fönstret i Paris
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Vid fönstret i Paris, på baksidan signerad och daterad Sixten Lundbhom Paris 1920, olja på duk, 30x25 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
Smärre färgbortfall
603555
2019-03-10