Sixten Lundbohm, Vid fönstret i Paris

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Vid fönstret i Paris, på baksidan signerad och daterad Sixten Lundbhom Paris 1920, olja på duk, 30x25 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

Smärre färgbortfall

603555

2019-03-10