Fotboll Pelé Brasilen 1960-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRASILIEN, FOTBOLL, med spelarautografer av det brasilianska laget, bla Pelé, Garrincha, Djalma Santos, Bellini, Manga, Paraná.
PROVENEIENS:
Enligt uppgift utlottad under en vänskapsmatch mellan Sverige-Brasilien på Råsunda 1965.
Stenciler på match-program ingår
Bruksslitage
603557
2019-01-30