Fotboll Pelé Brasilen 1960-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRASILIEN, FOTBOLL, med spelarautografer av det brasilianska laget, bla Pelé, Garrincha, Djalma Santos, Bellini, Manga, Paraná.

PROVENEIENS:
Enligt uppgift utlottad under en vänskapsmatch mellan Sverige-Brasilien på Råsunda 1965.
Stenciler på match-program ingår

Bruksslitage

603557

2019-01-30