Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOE TILSON (England född 1928): CUT OUT AND SEND, 2 st, osignerade, 1960/70-tal, färgserigrafier, bladmått ca 101,5x68,5 cm
Oramade, hanteringsveck, revor
603565
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här