Joe Tilson Internationell grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOE TILSON (England född 1928): CUT OUT AND SEND, 2 st, osignerade, 1960/70-tal, färgserigrafier, bladmått ca 101,5x68,5 cm

Oramade, hanteringsveck, revor

603565

2019-01-14