Corneille

Corneille
Corneille
Corneille
Corneille
Corneille
Corneille

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): 4 st, Figurkompositioner, signerade och daterade Corneille 91, bladmått ca 37x27 cm

603566

2019-01-14