Fernandez Arman skulptur

Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur
Fernandez Arman skulptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): Artcurial, signerad Arman, numrerad 45/100, ackumulation med skruvar i plexibox, ca 40x30x3 cm

Slitage (i plasten)

603567

2019-01-14