Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): (19 st) Figurkompositioner, signerade och numrerade Peter Dahl, 375 ex, färglitografier, bladmått ca 42x31 cm vardera (samma motiv)
Oramade
603568
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här