Peter Dahl färglitografier

Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (19 st) Figurkompositioner, signerade och numrerade Peter Dahl, 375 ex, färglitografier, bladmått ca 42x31 cm vardera (samma motiv)

Oramade

603568

2019-01-14