Magnus Creutz oljemålning

Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Flicka ordnar blommor, signerad Creutz, olja på pannå, 24 x 35 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

603571

2019-03-10