Magnus Creutz oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Flicka ordnar blommor, signerad Creutz, olja på pannå, 24 x 35 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
603571
2019-03-10