Ekornes ´´Reno Stressless´´ fåtölj
Valmis
2019-01-01
603574
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
EKORNES, ´´Reno Stressless´´ fåtölj, 1900-talets andra hälft, Norge, underrede i betsad bok, stomme klädd i brunt skinn, med snurrfunktion och justerbart nackstöd, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, märken repor