Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bilism, monogramsignerad och daterad SH 1970, akvarell/blyerts, bladmått ca 27x31 cm
Oramad
603582
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här