Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bilism, monogramsignerad och daterad SH 1970, akvarell/blyerts, bladmått ca 27x31 cm

Oramad

603582

2019-01-22