Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFA, 1940/50-tal, konkav front, lösa plymåer med fjädring, bredd ca 193, höjd ca 86 cm
Slitage
603583
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här