Soffa, 1940/50-tal

Soffa, 1940/50-tal
Soffa, 1940/50-tal
Soffa, 1940/50-tal
Soffa, 1940/50-tal
Soffa, 1940/50-tal
Soffa, 1940/50-tal

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

300 EUR

SOFFA, 1940/50-tal, konkav front, lösa plymåer med fjädring, bredd ca 193, höjd ca 86 cm

Slitage

603583

2019-01-25