Staffan Hallström
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (4) Tågbilder - skisser, 1 signerad Staffan Hallström, 1 betitlad "Trängsel T-miljö 1970-72, akvarell och blyerts, 27x32,5, 45x30, 62x36 cm
Oramade, 1 med pappersskador, fläckar
603585
2019-01-22