Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (4) Tågbilder - skisser, 1 signerad Staffan Hallström, 1 betitlad "Trängsel T-miljö 1970-72, akvarell och blyerts, 27x32,5, 45x30, 62x36 cm

Oramade, 1 med pappersskador, fläckar

603585

2019-01-22