Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (6) Racerbilar, skisser 3 st, färgoffset 1 st (daterad 1969), osignerade, fotografier 2 st (monogramsignerade SH och HA - Staffan Hallstöm och Hans André), varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck

603587

2019-01-22