Golv vas Kina 1900-tal

Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal
Golv vas Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVVAS, Kina, 1900-talets senare del, dekor med blommor och fåglar, höjd ca 183 cm

603588

2019-01-02