Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): Kvinnoporträtt, signerad Nils Forsberg, daterad 20, olja på pannå, ca 40x26 cm

Ytsmuts

603591

2019-01-02