Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS FORSBERG (1842-1934): Kvinnoporträtt, signerad Nils Forsberg, daterad 20, olja på pannå, ca 40x26 cm
Ytsmuts
603591
2019-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här