Fåtoljer, ett par, 1940/50-tal

Såld för:

35 SEK

Utropspris

300 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1940/50-tal, björk stomme och sits med fjädring, bredd 75 cm, höjd 80cm, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, knappar saknas

603595

2019-01-25