Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (7) Schackpjäser, skisser samt , 2 signerade, akvarell, tusch, blyerts, samt etsning och litografi, varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck

603598

2019-01-22