Bordsprydnad

Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad
Bordsprydnad

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPRYDNAD, 1800-tal, nysilver, Napoleon stående under träd, höjd ca 22 cm

Slitage

603599

2019-01-06