Arabia-affisch av Tapio Wirkkala

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

TAPIO WIRKKALA, Arabia-affisch, offset-tryck, signerad i plåten T. Wirkkala, Oy Tilgmann Ab, 1900-talets senare hälft, bildstorlek ca 99 x 61 cm, med ram 107 x 69 cm

603602

2019-04-15