Staffan Hallström
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (5) Tidningsläsaren, 1 med blindstämpel Staffan Hallström, blandteknik och färglitografi/provtryck/etsning, varierande mått
Oramade, skador, hanteringsveck, fläckar
603609
2019-01-22