Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (5) Tidningsläsaren, 1 med blindstämpel Staffan Hallström, blandteknik och färglitografi/provtryck/etsning, varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck, fläckar

603609

2019-01-22