Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARL ELDH (1873-1954): "Mor", signerad och daterad C. J. Eldh Paris 1900, patinerad brons, gjutarmärkt E Petterson FUD, höjd ca 32 cm
603611
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här