Bägare Stephan Westerstråhle 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BÄGARE, silver, Stephan Westerstråhle (1789-1812), Stockholm 1796, svisselerad rocailledekor, höjd ca 11 cm, vikt ca 102 g

Smärre bucklor

603621

2019-01-01