Bägare och soppslev

Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev
Bägare och soppslev

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, SOPPSLEV, silver, 1904 resp 1816, höjd ca 17, längd ca 41,5 cm, total vikt ca 300 g

Skaft med slitage, bägare med mindre bucklor

603622

2019-01-01