Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Byst, 1916, signerad Zorn, etsning, 24,7 x 17,9 cm
LITTERATUR: Asplund 272, Hjert & Hjert 280, ZG 272

603623

2019-01-01