Brevpress, mikromosaik, Italien, 1800-tal
Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
BREVPRESS, mikromosaik, Italien, 1800-talets senare hälft, Petersplatsen, mikromosaik på bas av svart marmor med infattad malakitdekoration, bredd 17,5 cm.
Nagg, smärre sprickor i malakiten.
603625
2019-01-15