Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORD, Tikar/Ngambé, Kamerun, skuret trä, 1900-tal, höjd 33, diameter 39 cm
Proveniens: tronföljaren Titta Chare Maurice (1889-1983), därefter hans familj
Torrspricka
603629
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här