Vas i porslin Kina 1800-tal

Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal
Vas i porslin Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, figurscener och kalligrafi, höjd ca 43 cm

Skador och lagning vid mynning.

603631

2019-02-11