Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) Jägare och vass II, signerad Staffan Hallström, HC, färglitografi samt bemålat provtryck med blindstämpel Staffan Hallström, bladmått ca 63x85 respektive 77x59,5 cm

Oramade, gulnader, hanteringsveck

603639

2019-01-22