Staffan Hallström
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) Jägare och vass II, signerad Staffan Hallström, HC, färglitografi samt bemålat provtryck med blindstämpel Staffan Hallström, bladmått ca 63x85 respektive 77x59,5 cm
Oramade, gulnader, hanteringsveck
603639
2019-01-22