Albert Abbe oljemålning

Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ABBE (1889-1966): Den gamla cypressallén, Fiesole", monogramsignerad ALB, daterad 1952 a tergo, olja på pannå, ca 45x54 cm

603647

2019-01-05